Personal curățenie

Ce ne dorim de la tine?

  • Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra în echipă;
  • Punctualitate;
  • Să ai un aspect fizic îngrijit.

Constituie avantaje dacă ai:

  • Experiență minim un an;

Ce responsabilități vei avea?

  • Stabilești corect necesarul de materiale pentru a asigura o activitate fluentă;
  • Efectuezi curațenia în spațiile repartizate;
  • Răspunzi de utilizarea si păstrarea în bune condiții a ustensilelor de curațenie ce le are personal în grija, precum și a celor care se folosesc în comun și le depozitezi în condiții de siguranță;
  • Urmarești realizarea igienizării generale și a curațeniei în spatiile de lucru, folosind ustensile potrivite și substanțe adecvate locului de dezinfectat și scopului urmărit.

Ce îți oferim?

  • Oportunitatea de a munci într-o echipă tânără și entuziastă, într-o școală modernă;
  • Un salariu motivant, condiții foarte bune de lucru;

"*" indică câmpurile obligatorii

Hidden